Kuchyně Sykora Uherské Hradiště - kuchyně nejvyšší kvality

pure keramická deska

Desky, které odolají.

 

Použitá keramická pracovní deska o tloušťce 25 mm v stříbřité barvě představuje vrchol technologie i materiálové revoluce. Odolá sebevětší tlakové, teplotní i hmotnostní zátěži. Vždy připravena poskytnout vám velkorysé podmínky pro vaše kulinářské koncerty. Můžete volit z nejrozličnějších povrchových i barevných škál a nenechat se tak jakkoli omezovat. Budoucnost je vaše volba.

SYKORA Design

DESIGN

INOVACE

SVOBODA

KVALITA

Pouze pokud patříte k absolutní špičce ve svém oboru, můžete se stát designérem firmy Sykora. Abychom vám mohli nabídnout design odpovídající přáním nejvyšší kategorie, zaměstnáváme ty nejlepší. Návrháře, kteří přemýšlejí nejen o kráse, ale i o funkčnosti. Poskytujeme jim inspirativní prostředí, tvůrčí podmínky a přímý kontakt se světovou scénou. Díky pravidelné účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách mají neustálý přehled o nastupujících trendech, módních vlnách, barevných kombinacích či nejprogresivnějších technologiích. Společně s našimi konstruktéry a technology monitorují vývoj výrobních řešení, v závodech zahraničních dodavatelů testují nové materiály a komponenty, s marketingovými odborníky sledují a vyhodnocují poptávku trhu. I to je důvod, proč můžeme připravit kuchyni na míru vašim přáním. Současně s tvorbou našich stávajících designérů využíváme i práce mladé generace návrhářů, dravé a mimořádně vynalézavé. Spojením tradic a mladistvé tvůrčí invence vznikají skutečně originální nápady reflektující tu nejširší škálu vašich potřeb. Při modelování nových sestav v nejmodernějším softwarovém prostředí se soustředíme na to, aby skvělá forma měla také vynikající praktičnost. Protože nám nejde o pouhý vzhled. Přejeme si dokonalost. Víme, že nic menšího vaše sny neuspokojí

 

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH KUCHYŇSKÉHO STUDIA SYKORA UHERSKÉ HRADIŠTĚ.

 

V kuchyňském studiu SYKORA Uherské hradiště Vám odborně navrhneme  a vyrobíme  Vaší vysněnou kuchyni.

Nabídneme ze široké škály materiálů, které splňují nejpřísnější měřítka jakosti, životnosti a vzhledu.

Samozřejmostí je 3D grafický návrh.

 

CO NABÍZÍME:

 

• sykora – kuchyně nejvyšší kvality

• camelot – sektorová řada kuchyní z produkce firmy Sykora za neuvěřitelnou cenu Ke každé kuchyni zpracováváme kromě grafických návrhů též instalační výkresy a půdorysy pro zajištění technických podmínek,důležitých pro instalaci kuchyně.

• široká nabídka vestavných spotřebičů a dalších zařizovacích předmětů,

• kuchyňské doplňky, obklady a osvětlení

• zaměření, doprava na místo, odborná montáž a zapojení

• poradenská služba a servis

• garanci dokonalé kuchyně v nejvyšší kvalitě

• záruka 2 roky

Naše služby provádíme na nejvyšší úrovni, s nadšením a radostí.To vše je podloženo výsledky a dlouhodobými zkušenostmi designérů v našem týmu.

 

Kuchyně SYKORA, nábytek a koupelny na míru.

 

Vyrábíme kuchyně s nejprogresivnějších materiálů a propracovanou kombinací lidského umu s revolučními výrobními technologiemi. Díky nepřekonatelné fantazii designérů, návrhářů, architektů a další tvůrčích osobností, přivádíme na svět budoucnost kuchyně. Sestavy, které dokáží reagovat na vaše tužby, aniž o nich zatím víte. Kuchyně Sykora obstojí v souboji s kalendářem i každodenní zátěží. Naše kuchyně vám život usnadní i zpestří. Nabídnou vám komplexní uspokojení – od 3D návrhu, s jehož pomocí poznáte svoje kuchyně dříve, než skutečně vzniknou. Radost s kuchyně pocítíte, když poprvé i po tisící lehkým dotekem uvedete do chodu celý systém rafinovaných užitečností. 

 

Jedinečný design kuchyně

Nápad je to, co odlišuje stávající věci od těch budoucích. Neustálý vývoj přináší lepší možnosti a větší manévrovací prostor pro vaše přání. Podívejte se na naši fotogalerii kuchyní, nábytku nebo koupelnového nábytku a nechejte se inspirovat. 

Nové technologie

Výrobci komponent kuchyní přichází s revolučními řešeními a masivní inovace v materiálech umožňují dříve nevídanou flexibilitu, komfort i kvalitu kuchyně. Dýhy dnes mohou mít trojrozměrnou strukturu. Na trhu se objevily super matné i super lesklé povrchy, sklo i keramika dostávají novou funkčnost a užitnou hodnotu kuchyně. Nabízíme ty nejmodernější trendy v oblastech: kuchyně, kuchyňský nábytek, stoly, židle, jídelny, obývací stěny, knihovny, nábytek, sedačky, koupelny a koupelnový nábytek.

Špičková kvalita

Zajímejte se o skutečnou kvalitu kuchyně. Výrobců je mnoho pouze kvalita je odlišuje.

 

Naše kuchyně obstojí.

 

Nejvyšší kvalita materiálů i zpracování kuchyně. Atestovaní prodejci. Auditovaná úroveň. Stoprocentní péče. Studio SYKORA Uherské Hradiště splňuje nejpřísnější kritéria kvality platné pro celou společnost. Odborně vyškolený personál prochází každoročním testováním a školením.

 

Kuchyně fotogalerie:

TOPlist